Zážitky se sportovní tématikou z kategorie - Sport

Máte rádi aktivní zážitky a zároveň máte sportovního ducha a chcete si vyzkoušet tradiční i netradiční sportovní zážitky? Nabízíme Vám zimní i letní, lehké i náročné sportovní aktivity, které rozšíří Vaše obzory a obohatí Vás o zajímavé zážitky. Den golfu nebo Badminton s mistrem ČR, to jsou ty pravé netradiční dárky, to je ochutnávka sportovní disciplíny na vysoké úrovni. Vhodné nejen jako dárky pro ženy jsou dárky pro milovníky přírody a zvířat - mushing, neboli jízda se psím spřežením či jízda na koni. Případně adrenalinové sporty - airsoft či paintball, který je výbornou a bezpečnou zábavou pro celé skupiny. U nás nezáleží na Vaší fyzické kondici, protože my máme sportovní zážitky opravdu pro každého.

Dárek

Cena od: 4 329Kč
Dárek

Nemůžete se rozhodnout čím obdarovat vaše blízké? Chtěli byste dát šéfovi zážitky hodné jeho silné osobnosti? Adrenalinové zážitky z naší nabídky jsou tou pravou volbou. Vyberte dárek - zážitek a my zařídíme zbytek. V naší nabídce najdete zážitky jak vysoce adrenalinové, určené pro opravdu silně dobrodružné typy, tak zážitky vysloveně odpočinkové, jakými bezesporu jsou masáže či víkendové pobyty pro dva. Využijte možnosti zpestřit si volné chvíle něčím nezapomenutelným.

Cena od: 1Kč
Dárek

Krásná krajina Krkonoš, příjemný kolektiv a hlavně nádherní psy rasy Huskies. Nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Cena od: 1 450Kč
Dárek

Lukostřelba je sport s vlastní historií a tradicí, která je stará již několik desítek tisíc let. Společně s golfem a tenisem patří mezi tzv. bílé sporty, které mohou provozovat jak mladí tak starší nadšenci. Pokud chcete i Vy tento sport ovládat, vyzkoušejte si náš kurz lukostřelby.

Cena od: 0Kč
Dárek

Už jste zkoušeli paintball a chcete zažít ještě větší adrenalin a zábavu? Vyzkoušejte airsoft – hru podobnou paintballu, rozdíl je však v používaných zbraních a munici. Airsoft je adrenalinový sport simulující reálné bojové situace. Zároveň jde o trénink bojové taktiky, týmové akce a v neposlední řadě i přežití v boji či v samotné přírodě.

Cena od: 715Kč
Dárek

Golf už dávno není výsadou bohatých manažerů. Dnes už se mu věnuje široká veřejnost. Vyzkoušejte si i Vy tento příjemný společenský sport v nádherném prostředí, které je s ním neodmyslitelně spojeno. Zážitky z tohoto dárku udělají ticho, čerstvý vzduch a sportovní výkon, jehož náročnost záleží pouze na vašem pojetí. Staňte se na chvíli Tigerem Woodsem i Vy.

Cena od: 2 200Kč
Dárek

Badminton je nejrychlejším raketovým sportem na světě. Jeho kořeny sahají do východní Asie. Malajsie a Indonésie. Evropskými badmintonovými velmocemi jsou Dánsko a Anglie. Ale silnou konkurencí jí začínají být i čeští hráči. A Vy máte možnost prožít zážitky a vyzkoušet si badminton s tím nejlepším v Zemi. Několikanásobný mistr ČR, který absolvoval řadu tréninkových dávek v Asii a na evropském žebříčku figuruje v první desítce, Vám ochotně zodpoví Vaše dotazy, vysvětlí taktiku hry a v neposlední řadě si s Vámi zahraje. Netradiční zážitky s mistrem svého oboru.

Cena od: 1 799Kč
Dárek

Máte s kamarádem nevyřízené účty? Pozvěte ho na paintball. Souboj se zbrani, který na Vás nezanechá trvalé následky, ale zaručeně zanechá trvalé zážitky. Zaručeně se také královsky pobavíte. Atmosféra bojiště, kde místo krve teče barva, přináší nezapomenutelné zážitky. Přesnost zbraní se počítá v centimetrech, mrtví nakonec zase ožijí.

Cena od: 139Kč
Dárek

Jste fandou akčních filmů? Máte zálibu ve zbraních? Chcete si udělat zbrojní průkaz a rádi byste si předtím střelbu vyzkoušeli? Ve všech třech případech je Střelnice z nabídky naších zážitků volbou právě pro vás.

Cena od: 1 339Kč
Dárek

Chcete navštívit jeskyně? Chcete zažít nevšední zážitky z temného prostoru podzemního bludiště? Čeká na Vás adrenalinový dárek v podobě speleologie.

Cena od: 2 850Kč
Dárek

Travní lyžování je ve světě známé pod slovem grasski a především v zemích vycházejícího slunce se jedná o hojně rozšířený sport, kterému se věnují nejen závodníci, ale také rekreační lyžaři, kteří si tak krátí čas před příchodem další zimy. Zkraťte si dlouhé čekání na sníh touto čím dál tím slavnější aktivitou.

Cena od: 1 040Kč