Netradiční dárky a zážitky

Hledáte něco opravdu netradičního, čím obdarovanému zaručeně vyrazíte dech? Chcete mu udělat radost luxusním dárkem, nebo naopak mu chcete darovat nějaký opravdu bláznivý zážitek? Pak tedy vybírejte z naší nabídky speciálních dárků! Vybijte si své emoce a rozbijte sadu nádobí nebo dokonce automobil. Pro sportovní fanoušky tu máme chvíle strávené s Bílými Tygry. Vybírejte a věřte, že s dárkem ve formě zážitku nikdy neuděláte chybu.

Dárek

Nemůžete se rozhodnout čím obdarovat vaše blízké? Chtěli byste dát šéfovi zážitky hodné jeho silné osobnosti? Adrenalinové zážitky z naší nabídky jsou tou pravou volbou. Vyberte dárek - zážitek a my zařídíme zbytek. V naší nabídce najdete zážitky jak vysoce adrenalinové, určené pro opravdu silně dobrodružné typy, tak zážitky vysloveně odpočinkové, jakými bezesporu jsou masáže či víkendové pobyty pro dva. Využijte možnosti zpestřit si volné chvíle něčím nezapomenutelným.

Cena od: 1Kč
Dárek

Sní Vaše dítko o tom, že se stane vojákem či tankistou? Zajímá se o bojové vozy a zbraně, které používá i naše Armáda? Darujte mu den, na který nezapomene. Projede se v obrněném transportéru, prohlídne si zbraně a techniku naší Armády, stane se vojákem díky maskovacím barvám, zastřílí si z laserové pistole, zahraje šipky, fotbálek a vyleze na velikánskou věž v lanovém centru. Zážitek vhodný pro děti již od 5 let.

Cena od: 899Kč
Dárek

Neodoláte, sníte tabulku čokolády, ale pak Vás hryže svědomí, že jste zase ublížila své linii. Když si ale dopřejete čokoládovou masáž, tak nepřiberete ani gram a nebudete muset přemýšlet o hubnutí! Navíc je to skvělá relaxace. Čokoláda vrátí kůži pružnost a pomáhá ji udržet hladkou. Věnujte relaxaci a odpočinek ve formě sladkého dárku.

Cena od: 749Kč
Dárek

Ideální dárky pro snílky - snili jste vždy o tom vyzkoušet si práci s bagrem? Stát se na pár chvil opět malým dítětem a „hrát si“? Právě takové dárky se řadí mezi opravdu netradiční. Zažijte nezapomenutelný adrenalinový zážitek s námi! Bagrování - dárek dle Vašich představ.

Cena od: 1 199Kč
Dárek

Výsledkem tradiční thajské masáže je uvedení energetického systému do rovnováhy. Člověk se tak stává uvolněným a plným energie. Celkový efekt masáže je hluboce relaxační a dochází k harmonizaci nejen těla masírovaného, ale i jeho ducha. Vše samozřejmě pod vedením rodilé Thajky, která se postará o Vaše naprosté uvolnění a relaxaci.

Cena od: 800Kč
Dárek

Chlad je starý léčebný prostředek proti bolestem a zánětům. Využití působení chladu na celé tělo se ukázalo jako velmi vhodná metoda při terapii revmatických a chronických zánětlivých onemocnění pohybového aparátu. Zkuste i Vy kryoterapii - léčbu mrazem.

Cena od: 899Kč
Dárek

Den s fekálním vozem je báječný zážitek pro každého, kdo je pro každou legraci a nezkazí žádnou zábavu. Víte, co je průhlednítko, senkrovna nebo vývěva? Zní Vám to celé šíleně? Věřte, že si zažijete ojedinělou zábavu a nebojte - není to špinavá práce, jen možná malinko nevoní.

Cena od: 4 320Kč
Dárek

Sportovní tým bez maskota by byl jako hokej bez puku. Staňte se i Vy na jeden zápas maskotem hokejového klubu Bílí Tygři Liberec! Splňte si svůj sen a dostaňte se do blízkosti hokejových hvězd!

Cena od: 1 320Kč
Dárek

V Evropě jsme známí mimo jiné jako národ pivařů. Láska ke zlatavému moku je u nás rozšířenější než pomluvy. A tak tento netradiční zážitek jistě nadchne každého, kdo by chtěl nahlédnout pod pokličku v pivovarské kuchyni, velmi oblíbený nápad na dárky pro muže. Prožijte netradiční zážitky a seznamte se s prostředím pivovaru, nechte se zasvětit do procesu výroby piva a nakonec si sami uvařte pivo podle vašeho receptu. Tento zážitek je jako stvořený pro správného Čecha.

Cena od: 3 800Kč
Dárek

Máte rádi adrenalin? Pod vodou se cítíte doslova jako doma, ale české rybníky Vám připadají nudné a nezajímavé? Myslíte si, že už Vás pod hladinou nemůže nic překvapit? Pokud máte odvahu a toužíte po opravdovém dobrodružství, tak právě pro Vás je určena naše nabídka! Jeďte se s námi potápět přímo mezi dravé žraloky!

Cena od: 70 590Kč