Adrenalinové dárky a zážitky z kategorie - Adrenalin

Rádi zkoušíte nové zážitky a posouváte své hranice, nebojíte se riskovat a adrenalin je součástí Vašeho života? Hledáte netradiční dárky, nové bezpečné možnosti jak zažít pořádnou dávku vzrušení? Nebo byste si rádi vyzkoušeli nějakou adrenalinovou aktivitu? Ať již hledáte dárky pro ženy a muže, nebo jste již ostřílení adrenalinoví borci, nebo si jen chcete vyzkoušet, jaké to je mít adrenalin v krvi, z naší nabídky zaměřené na adrenalinové dárkysi určitě vyberete! Najdete zde tradiční adrenalinové zážitky jako je bungee jumping či sedmimílové boty, ale také zcela speciální dárky jako únos komandem. Spojení adrenalinu a originality pro každého, to je Zorbing, současný hit mezi zážitky. Poznejte nové dimenze pocitů a zážitků, vyzkoušejte adrenalinové zážitky.

Dárek

Nemůžete se rozhodnout čím obdarovat vaše blízké? Chtěli byste dát šéfovi zážitky hodné jeho silné osobnosti? Adrenalinové zážitky z naší nabídky jsou tou pravou volbou. Vyberte dárek - zážitek a my zařídíme zbytek. V naší nabídce najdete zážitky jak vysoce adrenalinové, určené pro opravdu silně dobrodružné typy, tak zážitky vysloveně odpočinkové, jakými bezesporu jsou masáže či víkendové pobyty pro dva. Využijte možnosti zpestřit si volné chvíle něčím nezapomenutelným.

Cena od: 1Kč
Dárek

Snad nejznámější adrenalinová záležitost. Zážitky z tohoto adrenalinového sportu si nenechalo ujít už tolik odvážlivců a další a další se staví do řady – zdá se, že zážitky táhnou. I to je důkazem oblíbenosti a popularity tohoto adrenalinového zážitku. Spustit se po hlavě dolů a zastavit se těsně nad zemí, to je prostě nepopsatelný pocit – zážitky jak se patří. Dopřejte si ty pravé zážitky a klidně se oddejte se pocitu volného pádu. Skáče se z mostů, z jeřábů, výškových budov. Ač jde o jednu z nejadrenalinovějších aktivit, jedná se o naprosto bezpečný zážitek. Takové zážitky si můžete klidně dopřávat díky velkému množství zkušeností nasbíraných za dlouhou dobu, kdy je bungee jumping úspěšně provozován.

Cena od: 1 420Kč
Dárek

SWAT - tato 4 písmena vzbuzují u všech patřičný respekt a jsou synonymem pro ozbrojené zásahové komando - jednotku rychlého nasazení, speciální zbraně a taktiky… Nyní dostanete možnost na vlastní kůži zažít ukázkový den výcviku jednotek SWAT s různými praktickými i taktickými cvičeními.

Cena od: 3 029Kč
Dárek

Jezdit autem za čas omrzí, tak ho vyměníte za jiné. Vše se za pár měsíců opakuje, a proto si koupíte motorku. Hned je zase co objevovat. Potom jdete do motorového člunu, atd. Ale pořád cítíte, že tomu něco chybí. Máme řešení - chce to vznášedlo! Jízdu si můžete vyzkouše ať v létě na tráve, tak ale i v země na sněhu téměř bez omezení!

Cena od: 490Kč
Dárek

Obliba akčních filmů je vysoká. Každý má rád zážitky a někdy i obdivuje drsné hrdiny neohroženě se vrhající do boje s nepřítelem... Nemusíte být ani hercem ani mít nepřátele a přesto si můžete zahrát jednu z hlavních rolí a prožít neuvěřitelné zážitky na vlastní kůži. Naplánujte únos se vším všudy a naše komando unese podle vašeho scénáře vámi vytipovanou oběť – takové zážitky se skutečně jen těžko opakují víckrát za život. Vysoká autenticita vyžaduje hodně silné nervy. Unesený se bude po kolena brodit v adrenalinu. Tento zážitek rozhodně nepatří mezi klasiky typu bačkory či vlněný svetr.

Cena od: 16 100Kč
Dárek

Chcete zažít pořádnou jízdu na sněhu, aniž byste se museli bát dopravní nehody, případně ztráty řidičského průkazu? Vyzkoušejte zimní skútr! Je velmi rychlý a jízda na něm je výbornou adrenalinovou zábavou.

Cena od: 2 690Kč
Dárek

Už odmalička jste se proháněli po lese v maskáčích a Vaším snem bylo stát se vojákem? Rádi řídíte a chtěli byste si vyzkoušet něco opravdu exkluzivního? Máme pro Vás skvělý dárek plný adrenalinu. Tak spojte Vaše sny a představy dohromady a vydejte se s námi na jeden den na adrenalinovou zábavu do Armyparku! Budete mít jedinečnou možnost na vlastní kůži zažít jízdu v plně funkčním bojovém vozidle pěchoty BVP1 nebo tanku VT-55.

Cena od: 720Kč
Dárek

Kieneovu houpačku vymyslel v 70. letech Helmut Kiene, který si ve Francii přivázal lano k jednomu mostu a na druhý si lano přetáhl a z tohoto mostu vzdáleného cca 50 m skočil. U nás ji naleznete především pod názvem Pendl či Kieneova houpačka. Let rychlostí cca 90 - 110 km/h - to je ten pravý adrenalin.

Cena od: 1 659Kč
Dárek

Zorb je průhledná koule ze speciálního PVC s průměrem přes 3 metry a hmotností 90 kilogramů. Pořádná koule se hodí nejen jako vhodný nápad na dárky pro muže. Dovnitř vlezete tunelem, připoutáte se a pak se již jen kutálíte a kutálíte ze svahu dolů. Na konci tohoto zážitku je bezpečné zastavení díky protisvahu nebo speciální síti. Věnujte adrenalinový dárek, který je ale naprosto bezpečný!

Cena od: 1 150Kč
Dárek

Speciálně pro Vás jsme připravili tento adrenalinový dárek, program plný akce a zábavy! Uspořádejte si u nás originální narozeninovou party! Nebo jen přijďte strávit s přáteli trošku netradiční odpoledne... Action day je opravdu úchvatný dárek pro muže.

Cena od: 20Kč
Dárek

Nová sportovní aktivita, nejvíce připomínající chůzi na odpružených chůdách. Zkušení skokani dosahují rychlostí cca 40km/h, skáčou salta a podobné triky. Naše cíle jsou poměrně skromnější, snažíme se účastníky naučit v omezeném čase udržet stabilitu a vyzkoušet si tuto novinku. Z praxe si dovolujeme tvrdit, že po max. 5 minutách se již proběhnete i bez naší pomoci.

Cena od: 600Kč